„RTV Piknik – Ponesi ćebe“ okupio Novosađane uz muziku i pogled na Dunav

RTS pre 5 sati
„RTV Piknik – Ponesi ćebe“ okupio Novosađane uz muziku i pogled na Dunav

Sinoć je, ispred zgrade Radio Televizije Vojvodine na Mišeluku u Novom Sadu, održan prvi deo sada već tradicionalnog muzičkog događaja pod nazivom „RTV Piknik - Ponesi ćebe“, koji su radnici te medijske kuće upriličili za svoje sugrađane povodom Svetskog dana muzike i Dunava, početka leta, a u susret Vidovdanu.

Bajkovit pogled na Novi Sad i Dunav, razigran taktovima različitih muzičkih žanrova, bio je prilika za Novosađane, da pronađu svoje mesto u travi, pored ili u fontani ispred bine. Najaktivniji su bili najmlađi, ali su predah pronašli roditelji i stariji sugrađani, koji su se za piknik valjano pripremili. Dečji operski studio Srpskog narodnog pozorišta podsetio je sve generacije na omiljene pesme detinjstva. „Da nazovemo ovo najlepšim arijama našeg detinjstva, mog

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »