SNS-ovci kreću peške iz Novog Sada do Beograda: 80 km političke discipline
Luftika pre 7 sati

Grupa pešaka, simpatizera Srpske napredne stranke (SNS), krenuće u četvrtak ujutru iz Novog Sada ka Beogradu, kako bi prisustvovala zakazanom skupu 27. juna.
Kolona pešaka krenuće sa za sada nepoznate lokacije u nepoznatom broju. Plan je da rutu dugu oko 80 kilometara pređu uz dva noćenja. Prva stanica na ovom putu biće Inđija, gde im je u četvrtak u 20 časova organizovan svečani doček na Trgu Slobode, što je potvrđeno za portal IN Medija. Iako tačna lokacija prenoćišta još uvek nije zvanično poznata, pretpostavlja se da bi domaćin ponovo mogla da bude OŠ “Petar Kočić”, u kojoj su pešaci boravili i tokom aprila 2025.








