Skandal! Agenti DEA namerno pustili da milioni smrtonosnih tableta uđu iz Meksika u SAD! Ovo je objašnjenje
Telegraf pre 2 sata | Telegraf.rs

Novi Meksiko postao poligon za visokorizičnu strategiju
Čak i dok se borila protiv najsmrtonosnije epidemije droge u istoriji SAD, Američka uprava za borbu protiv droge (DEA) dozvolila je da stotine hiljada tableta fentanila dospeju na ulice Novog Meksika između 2023. i 2025. godine, prema navodima tri sadašnja i bivša agenta DEA i dokumentima vlade koje je pregledala agencija Associated Press. Agenti DEA su više puta pratili pošiljke tableta fentanila, ali ih nisu zaplenjivali, dok su savezni tužioci pokušavali da











