Dodik: Bakire, nejak si ti za mene
Danas pre 21 sat | RTRS

„Bakire, zovu me ljudi i kažu da si ostario i posenilio.
Da svašta trabunjaš“, napisao je lider SNSD Milorad Dodik na Iksu. „Nejak si ti za mene. Nemaš ni ti dovoljno kila. I nikada se nećeš ugojiti“, kaže Dodik. Бакире, зову ме људи и кажу да си остарио и посенилио. Да свашта трабуњаш. Нејак си ти за мене. Немаш ни ти довољно кила. И никада се нећеш угојити. — Милорад Додик (@MiloradDodik) June 23, 2026












