Angelina Topić otišla u Zagreb, objavila emotivnu sliku sa svojim dečkom 6 dana posle obaranja rekorda

Telegraf pre 2 sata  |  Telegraf.rs
Angelina Topić otišla u Zagreb, objavila emotivnu sliku sa svojim dečkom 6 dana posle obaranja rekorda

I pored toga što još uvek ima samo 20 godina, Angelina Topić je već stekla titulu jedne od najboljih srpskih atletičarki u istoriji.

Bronza na Svetskom prvenstvu u Tokiju prošle godine, srebro na SP u dvorani u Torunju ove, kao i dva evropska seniorkska srebra i jedna bronza na otvorenom i u dvorani, već su u njenoj kolekciji. Osim fantastične medalje u Torunju, Angelina je u prošloj dvoranskoj kampanji prvi put preskočila 2.00, a od starta sezone na otvorenom, bila je treća na Dijamantskoj ligi u Rabatu sa 1.94, odnosno druga na mitingu "Filothei Women Gala" u Atini sa 1.9 metara. Red je došao

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »