Kejn: "Dešava se..."

B92 pre 5 sati
Kejn: "Dešava se..."

"Želeli smo pobedu, ali osvojili smo bod i i dalje smo u veoma dobroj poziciji u grupi", izjavio je kapiten fudbalske reprezentacije Engleske Hari Kejn posle remija sa Ganom u utakmici drugog kola grupe L na SP.

Fudbaleri Engleske i Gane odigrali su u Foksborou bez golova. "Bila je to jedna od onih utakmica. Imali smo veliki posed lopte, a igrali smo najbolje u poslednjih 15 minuta oba poluvremena. Oni su počeli da se umaraju i tada smo stvorili nekoliko prilika. Imao sam veliku šansu, a Niko O'Rajli je pogodio prečku. Lako smo iz ove utakmice mogli da izađemo kao pobednici", rekao je Kejn. Kapiten fudbalera Engleske je u drugom poluvremenu propustio veliku šansu da svom

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »