"Zanemi čovek pred ovakvim borcem": Teodora, koja je preživela pad nadstrešnice, položila vožnju

Mondo pre 7 sati  |  Jovana Radovanović
"Zanemi čovek pred ovakvim borcem": Teodora, koja je preživela pad nadstrešnice, položila vožnju

Teodora Martinko, jedina preživela u urušavanju betonske nadstrešnice na Železničkoj stanici Novi Sad, uspešno je položila vozački ispit, saopštila je auto-škola u kojoj je učila da vozi.

Na svom Instagram nalogu, auto-škola je objavila njenu fotografiju uz poruku da im je Teodora posebno drag kandidat i jedan od razloga zbog kojih vole svoj posao, ističući da je ispit položila iz prvog puta. U komentarima su se potom nizale poruke podrške i čestitke građana, koji su joj poželeli sreću i izrazili divljenje njenoj snazi i upornosti. "Zanemi čovek pred ovakvim borcem... koliko sebi želim dobroga toliko i tebi predivna Teodora! Da zauvek imaš takav

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »