"Radio sam nelegalne stvari!" Srpski reper šokirao priznanjem: Nosio nanogicu dve godine i bio u kućnom pritvoru

Kurir pre 5 sati
"Radio sam nelegalne stvari!" Srpski reper šokirao priznanjem: Nosio nanogicu dve godine i bio u kućnom pritvoru

Reper Marko Popov, poznatiji kao Popov, otvoreno je govorio o problemima koje je imao sa zakonom, otkrivši da je jedno vreme bio u kućnom pritvoru i nosio nanogicu.

Muzičar, koji je publici poznat i po saradnji sa Nućijem, priznao je da je u kućnom pritvoru proveo pune dve godine. O ovoj temi govorio je tokom gostovanja u emisiji "Ami Dži šou", gde je odgovarao i na neka veoma nezgodna pitanja. - Da li si nekad prekršio zakon i bio privođen i zbog čega? - pitao je Ognjen Amidžić. - Jesam, kršio sam zakon. Radio sam neke nelegalne stvari - rekao je on. Koliko si dugo bio u pritvoru? - nastavio je Ognjen. - U kućnom, dve godine

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »