Selektor Gane besan na sudije: "Da li VAR uopšte radi? Otišli su da popiju kafu?"
Telegraf pre 4 sati | Telegraf.rs/Tanjug

Selektor fudbalske reprezentacije Gane Karlos Keiroš izjavio je da je veoma ponosan na igrače posle remija sa Engleskom u utakmici drugog kola grupe L na Svetskom prvenstvu.
Fudbaleri Engleske i Gane odigrali su u Foksborou bez golova. Obe selekcije su skoro sigurno obezbedile plasman u nokaut fazu Mundijala. - Prvi cilj je ostvaren, plasirali smo se u drugu rundu. Veoma sam ponosan na način na koji su se naši fudbaleri borili tokom utakmice i koliko su verovali u plan igre. Po mom skromnom mišljenju, Engleska je jedan od kandidata da osvoji SP. Ovo je poklon našim navijačima, ali i nekim igračima koje smo izgubili", izjavio je Keiroš












