Keiros: Ostvarili smo prvi cilj, ponosan sam na igrače

RTS pre 2 sata
Keiros: Ostvarili smo prvi cilj, ponosan sam na igrače

Selektor fudbalske reprezentacije Gane Karlos Keiros izjavio je da je ponosan na svoje igrače posle remija bez golova protiv Engleske u drugom kolu grupe L na Svetskom prvenstvu.

Gana je bodom protiv jednog od favorita turnira napravila veliki korak ka plasmanu u nokaut fazu, a Keiros je pohvalio disciplinu i posvećenost svojih fudbalera. "Ostvarili smo prvi cilj i obezbedili plasman u drugu rundu. Veoma sam ponosan na način na koji su se igrači borili i koliko su verovali u plan igre. Po mom mišljenju, Engleska je jedan od kandidata za osvajanje Svetskog prvenstva. Ovo je poklon našim navijačima, ali i igračima koje smo izgubili", rekao je

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »