Sjajne vesti iz Užica: I ove godine korišćenje bazena za decu na Gradskoj plaži biće - besplatno
RINA pre 7 sati

Užice – Letnja sezona je u punom jeku, a veliki broj Užičani spas od vrućina potražiće na Gradskoj plaži.
Sada iz lokalne samouprave stižu lepe vesti, jer je Gradsko veće donelo odluku da korišćenje dečijeg bazena na Gradskoj plaži i ove godine bude besplatno. - Privode se kraju aktivnosti vezano za početak sezone. Bazen je napunjen, Zavod za javno zdravlje Užice je uzorkovao vodu i očekuju se rezultati analiza, nakon čega će sezona biti i zvanično otvorena, saopšteno je na sajtu Grada Užica. Kada je reč o Gradskoj plaži, počelo je punjenje korita, nakon čega će se







