Put putuje gradonačelnik kragujevački

Glas Šumadije pre 6 sati  |  Jovanka Nikolić
Put putuje gradonačelnik kragujevački

Ogrnut zastavom Srbije, pozdravio se (verovatno) sa majkom, gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić krenuo je sam samcat popločanom stazom, uz poruku: Sve velike stvari u srpskoj istoriji kretale su iz Šumadije, kolevke srpske državnosti, slobode i vere u budućnost naše Srbije.

Moglo bi da se pretpostavi da je gradonačelnik krenuo u „boj“ na poziv koji se ne odbija, zakazan za 27. jun u Beogradu. Da l će da pešači do Beograda ili će, što je često kada su stranački mitinzi u pitanju do sada bilo, da odjezdi na motoru, Glas Šumadije će ispratiti. Ono što smo do sada uspeli da saznamo jeste da kragujevačkim naprednjacima, uz sve pritiske koje po javnim preduzećima vrše njihovi aktivisti, ne ide doboro u obezbeđivanju „kvota“ za autobuse koji

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »