Stanovnici Podbare izdvojili najveće probleme ovog dela Novog Sada
Moj Novi Sad pre 5 sati

Dok se nekadašnji šarm jednog od najstarijih delova Novog Sada polako gubi u senci novih višespratnica, stanovnici Podbare suočavaju se sa svakodnevnim infrastrukturnim kolapsom.
Anketa koju smo sproveli na Fejsbuk stranici našeg portala među građanima ovog naselja pokazuje da su raskopane ulice, hroničan nedostatak zelenila, saobraćajni haos i borba za svako parking mesto postali njihova svakodnevica. Građani poručuju da je kvalitet života na Podbari ozbiljno narušen i glasno zahtevaju hitne promene. Zelene površine na Podbari postale su prava retkost. Građani ističu da se drveće seče radi izgradnje novih zgrada, dok adekvatnih parkova i









