Uhapšene Hrvatice zbog obijanja stana u Mariboru: Nisu ništa ukrale, ali im preti robija
Telegraf pre 13 sati | Telegraf.rs

Terete se i za druga slična dela
Policija u Mariboru su uhapsila je u nedelju dve državljanke Hrvatske osumnjičene da su počinile krivično delo teške krađe. Prema navodima Policiјske uprave Maribora, u stan јedne žene u centru Maribora provaljeno je 17. јuna. One su alatom obile bravu i ušle u stan, ali prema dosadašnjim saznanjima, nisu ništa ukrale iz njega. Nakon prikupljanja informaciјa i dokaza, službenici Policiјske uprave Maribor obavestili su nadležno tužilaštvo o slučaјu, prenosi Maribor











