Pranjanci kreću za Beograd — odrekli se sendviča, prešli na vruću prasetinu!
Glas Zapadne Srbije pre 5 sati

Iz slavnog sela pod Suvoborom, na pola puta između Takova i Miloševe Dobrinje, poruka je jasna — „dobro se pamti ko je pomogao selu”. „Naša država je to zaslužila.
Podigla nam je selo — dobili smo put, vodu, Sabor violinista Srbije, aerodrom… i idemo bez zadrške. Očekujemo još pomoći, posebno za pojedine zaseoke gde i dalje ima dosta dece i naroda. Nijedna se vlast u istoriji nije ovako ponela prema našem kraju i zato zaslužuju podršku. Ako ništa drugo — rešili su nam vodu koju decenijama nismo imali”, kaže Mladen Tomović, koji prvi put ide na ovakav skup. Dodaje da iskrenu podršku daju i Aleksandaru Vučiću i predsedniku












