Albert Nađ stigao na pregovore u Leskovac: „Dubočica“ se sprema za novu epohu
Rešetka pre 14 sati

Ulazak u novu epohu počinje povratkom u Prvu ligu Srbije, što je primarni cilj kluba u predstojećoj sezoni, stoji u fb objavi leskovačkog srpskoligaša.
Fudbalski klub Dubočica nalazi se na pragu nove faze razvoja, a prvi potezi koji nagoveštavaju ambiciozne planove već su povučeni. Kako je saopšteno iz kluba, sportski direktor Bratislav Ristić juče je u Leskovcu razgovarao sa nekadašnjim reprezentativcem Srbije i dugogodišnjim kapitenom Partizana Albertom Nađom, koji je u grad stigao sa saradnikom Markom Mićovićem. Nađ iza sebe ima bogato iskustvo kao igrač, trener i sportski direktor, a njegovo ime se poslednjih











