Petoro povređenih u teškoj nesreći na auto-putu kod Novog Sada: Kombi naleteo na priključno vozilo putarske službe

Nova pre 5 sati
Petoro povređenih u teškoj nesreći na auto-putu kod Novog Sada: Kombi naleteo na priključno vozilo putarske službe

Petoro ljudi povređeno je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko 11 časova na autoputu E-75 iz smera Novog Sada ka Beogradu potvrđeno je za "Blic" iz novosadskog Zavoda za hitnu medicinsku pomoć.

"Poziv je primljen u 10.39 časova pre mosta Bešta gde se dogodio sudar dva vozila. Povređena su dva muškarca; jedan star 46 godina je sa višestrukim kontuzionim povredama prevezen u Urgentni centar UKCV, a drugi muškarac star 58 godina, prevezen je u UC na odeljenje hirurgije. Troje povređenih preuzela je Hitna pomoć iz Inđije", precizirali su u izjavi za "Blic" nadležni iz Zavoda za hitnu medicinsku pomoć. A post shared by 192.RS (@192_rs) Kako nezvanično

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »