Brandon Flowers najavljuje novi solo album snimljen u Nashvilleu ‘Thrasher’
Balkan Rock pre 2 sata

Brandon Flowers, frontmen The Killers, najavio je izlazak novog solo albuma pod nazivom Thrasher, koji je snimljen u Nashvilleu i donosi intiman pogled na njegov odrastanje u Juti.
Album, koji će biti objavljen 21. avgusta preko Island Records, prvi je Flowersov solo rad nakon više od decenije, nastavljajući priču započetu 2015. godine sa The Desired Effect. Za produkciju su se ponovo udružili sa Shawnom Everettom i Jonathanom Radom, a u snimanju su učestvovali i gitarista David Rawlings, pedal steel svirač Bruce Bouton, kao i 85-godišnji Charlie McCoy, poznat po saradnji sa Bob Dylanom. Thrasher se fokusira na Flowersove rane godine u malom





