Zukorlić pozdravio zajednički zahtjev Vladi za rješenje ekološke krize u Sandžaku
Sandžak press pre 7 sati

Ministar i predsjednik Stranke pravde i pomirenja Usame Zukolić pozdravio je zajednički zahtjev lokalnih samouprava Sjenice, Tutina i Novog Pazara upućen Vladi Republike Srbije, kojim se traži trajno rješenje višegodišnje ekološke krize u Sandžaku.
Zukorlić je istakao da ovakav zajednički nastup lokalnih samouprava predstavlja važan primjer političkog jedinstva kada su u pitanju ključni životni i društveni interesi građana ovog regiona. Naglasio je da se, uz raniju zajedničku deklaraciju o Rogozni, radi o još jednom u nizu primjera u kojima se predstavnici lokalnih vlasti ujedinjuju oko pitanja od suštinskog značaja za zdravlje stanovništva i očuvanje životne sredine. “Ovo je jedan od sve češćih trenutaka












