"Nisam ovo zaslužio..." Zvezdu reprezentacije Engleske iznenadili nakon remija sa Ganom: Mene ste izabrali?!
Kurir pre 3 sata

Nakon utakmice, kada je primio pehar, fudbaler Real Madrida je negodovao. "Mene ste izabrali? Ne zaslužujem ovaj trofej, nisam igrač utakmice", rekao je Džud Belingem koji je postao najmlađi u istoriji sa 50 nastupa za reprezentaciju, pa dodao: "Po mom mišljenju, ovu nagradu je trebalo da dobije neko od defanzivaca Gane.
Imao sam nekoliko momenata, bilo je teško ući u utakmicu. Zahvalan sam svima koji su glasali, ali mislim da je trebalo da ode u ruke nekoga od njihovih igrača", rekao je Belingem i dodao: "Kao što sam rekao, ovo je nekakva "groznica druge utakmice". Engleska dobije jednu utakmicu, pa odigra nerešeno u drugoj. Mislim da su oni i želeli nerešeni ishod, to im je trebalo za prolaz, svaka im čast". Posle drugog kola Grupe L vode Engleska i Gana sa po četiri boda,











