Gradski budžet u plusu, Apoteka Beograd u minusu – Zaposleni pitaju da li će suficit rešiti nagomilane probleme?

Biznis.rs pre 10 sati  |  Marija Jovanović
Gradski budžet u plusu, Apoteka Beograd u minusu – Zaposleni pitaju da li će suficit rešiti nagomilane probleme?

Upravnici apoteka zahtevaju hitnu reakciju

Uoči sutrašnje sednice Skupštine grada Beograda, na kojoj će se razmatrati rebalans budžeta, među zaposlenima u Apoteci Beograd pokrenuto je pitanje da li će i u kojoj meri deo budžetskog suficita biti usmeren na rešavanje nagomilanih problema u toj ustanovi, čiji je osnivač Grad Beograd. Zaposleni su najavili da će se u četvrtak okupiti ispred Skupštine grada. Kako je za Biznis.rs potvrdila Milina Marić, specijalista farmakoekonomije i član oba sindikata u Apoteci

Pročitajte još

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »