Gradsko veće dalo saglasnost na Izveštaje javnih preduzeća za prošlu godinu i Plan digitalne tranformacije i razvoja pametnog grada

Plus online pre 4 sati  |  Pirot Plus Online
Gradsko veće dalo saglasnost na Izveštaje javnih preduzeća za prošlu godinu i Plan digitalne tranformacije i razvoja pametnog…

Sednica Gradskog veća, koja je održana danas, započela je razmatranjem Izveštaja o učincima sprovođenja “Plana razvoja grada Pirota 2021-2028” za period od 2022. do 2025. godine.

O ovome je članove Veća izvestila Marija Đošić, šefica Kancelarije za lokalni ekonomski razvoj. Sednicu je, ovlašćenjem gradonačelnika, vodio Aleksa Ćirić, član Gradskog veća. U nastavku Bratislav Vidanović, pomoćnik gradonačelnika u oblasti informacionih tehnologija i obrazovanja, predstavio je Plan digitalne transformacije i razvoj pametnog grada 2026-2030. Kako je Vidanović objasnio, u izjavi za medije, najbitnija stvar je da se od nekih pojedinačnih projekata i

Pročitajte još

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »