"Kad imaš cilj, put do njega je prihvatljiv." Dečko Jelisavete Orašanin napustio Srbiju, pa objavom zbunio sve
Telegraf pre 11 sati | Telegraf.rs

Nakon razvoda od košarkaša Miloša Teodosića, glumica Jelisaveta Orašanin uživa u ljubavi sa 11 godina mlađim kolegom, Pavlom Mensurom.
Iako ovaj par još uvek nije javno komentarisao svoju vezu, glumac je putem Instagrama sada otkrio da je otputovao iz Beograda. Pavle Mensur se svojim pratiocima javio fotografijom sa nepoznate plaže, uslikavši more bez otkrivanja tačne lokacije, a uz to je dodao i emodži srca. Ubrzo nakon te slike, glumac je podelio i zagonetnu poruku koja je mnoge navela na razmišljanje o tome kome je tačno posvećena. - Kad imaš jasan cilj i put do njega je jasan i prihvatljiv -








