Zbog čega se uopšte igra fudbal? Kolubara istupila, Srem popunjava mesto kao osmoplasirani iz nižeg ranga

Telegraf pre 7 sati  |  Telegraf.rs
Zbog čega se uopšte igra fudbal? Kolubara istupila, Srem popunjava mesto kao osmoplasirani iz nižeg ranga

Fudbalski klub Kolubara nalazi se u vrlo teškoj situaciji.

Nakon ispadanja iz Srpske lige Beograd, tim iz Lazarevca trebalo je da se preseli u Zonsku ligu Beograd, ali je istupila, a popunu mesta ponovo je odredio "zeleni sto", a ne "zeleni tepih". Upražnjeno mesto pripalo je Sremu iz Jakova koji se prethodne godine takmičio u petom rangu, tačnije u Prvoj beogradskoj ligi, Grupa "A". Ipak, tim iz Jakova drugu godinu u nizu za "zelenim stolom" obezbeđuje plasman u viši rang, jer je to učinio i u sezoni ranije kada je iz

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »