Policija isključila 22 vozača iz saobraćaja

Radio 021 pre 3 sata  |  021.rs
Policija isključila 22 vozača iz saobraćaja

U utorak, 23 juna, na području Južnobačkog okruga, dogodilo se pet saobraćajnih nezgoda u kojima je jedno lice zadobilo lake telesne povrede. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u

U istom periodu, na području Grada Novog Sada, dogodile su se četiri saobraćajne nezgode u kojima je jedna osoba lakše povređena. Policijska uprava u Novom Sadu je, 23. juna, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 233 prekršaja. Na ovom području, iz saobraćaja je isključeno 22 vozača i dva vozila. Zadržana su dva vozača zbog vožnje pod dejstvom alkohola. Zadržani vozači će, uz prekršajne prijave, biti privedeni nadležnom prekršajnom sudiji.

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »