Kombi udario u vozilo putarske službe na auto-putu Novi Sad-Beograd, petoro povređeno

RTS pre 4 sati
Kombi udario u vozilo putarske službe na auto-putu Novi Sad-Beograd, petoro povređeno

Pet osoba je povređeno u saobraćajnoj nezgodi na auto-putu Novi Sad-Beograd. Dve su prevezene u Urgentni centar Kliničnog centra Vojvodine, a tri je preuzela Hitna pomoć Inđije.

Nesreća se dogodila nešto pre 11 sati, kada je kombi vozilo udarilo u priključno vozilo putarske službe, prenosi Tanjug. Dva povređena muškarca su prevezena u Urgentni centar Kliničnog centra Vojvodine, od kojih je 46-godišnjak sa višestrukim kontuzionim povredama, prevezen na hirurgiju, a drugi muškarac (58) sa lakšim višestrukim povredama prevezen takođe na hirurgiju. Tri osobe je sa lica mesta preuzela Hitna pomoć Inđije. Saobraćaj je na toj deonici bio

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »