KOMBI ULETEO U RADOVE NA MOSTU KOD BEŠKE
Ozon pre 3 sata

BEŠKA – Na mostu kod Beške danas je došlo do saobraćajne nezgode u smeru ka Beogradu, kada je vozač kombija udario u zonu radova na auto-putu.
Prema informacijama objavljenim na društvenim mrežama, nakon nezgode formirane su velike kolone vozila, a saobraćaj je u jednom trenutku bio potpuno obustavljen. Na teren su izašli pripadnici saobraćajne policije i ekipe Hitne pomoći, dok za sada nema zvaničnih informacija o zdravstvenom stanju učesnika nezgode. Zbog uviđaja i uklanjanja vozila nastali su zastoji na ovoj deonici auto-puta Novi Sad – Beograd, što je dodatno otežalo saobraćaj u pravcu prestonice.












