Srbija ima pauzu za osveženje, a nije na Mundijalu
B92 pre 9 sati

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije suočila se sa nesvakidašnjom situacijom u Ligi nacija.
Odbojkaši Srbije igraju protiv Japana, u 5. kola Lige nacija u francuskom Orleanu, a zbog velikih vrućina koje ove danih pogađaju Francusku i prelaze 40 stepeni Celzijusa, na ovom meču igrači su u nekoliko navrata imali pauze za osveženje. Pravila su takva da pauze za rashlađivanje budu dve po setu, a aktiviraju se kada prvi tim stigne do 8, odnosno 16 poena. Trajanje ograničeno na po 60 sekundi, dok je pauza između setova povećana na pet minuta. Ove promene biće












