Srbija ima pauzu za osveženje, a nije na Mundijalu

B92 pre 9 sati
Srbija ima pauzu za osveženje, a nije na Mundijalu

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije suočila se sa nesvakidašnjom situacijom u Ligi nacija.

Odbojkaši Srbije igraju protiv Japana, u 5. kola Lige nacija u francuskom Orleanu, a zbog velikih vrućina koje ove danih pogađaju Francusku i prelaze 40 stepeni Celzijusa, na ovom meču igrači su u nekoliko navrata imali pauze za osveženje. Pravila su takva da pauze za rashlađivanje budu dve po setu, a aktiviraju se kada prvi tim stigne do 8, odnosno 16 poena. Trajanje ograničeno na po 60 sekundi, dok je pauza između setova povećana na pet minuta. Ove promene biće

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »