"Dosta je!" Milorad Dodik poslao oštru poruku: To je pravna improvizacija i hajdučija

Večernje novosti pre 2 sata
"Dosta je!" Milorad Dodik poslao oštru poruku: To je pravna improvizacija i hajdučija

LIDER SNSD-a Milorad Dodik ocenio je da je "vladavina prava" u Bosni i Hercegovini odavno izgubila smisao, optuživši za njeno urušavanje "plejadu unitarista, stranaca i drugih besprizornih likova kojima je osnovna ideja rastakanje i nestanak Republike Srpske".

Foto: B. Zdrinja U objavi na društvenoj mreži Iks, Dodik je kritikovao ministra komunikacija i transporta BiH Edina Forta i rukovodstvo Agencije za identifikacione dokumente, evidenciju i razmenu podataka BiH (IDDEEA), tvrdeći da ignorišu odluke regulatora i sudova. - Nijedna upravna organizacija neće biti zakonodavac Republici Srpskoj i neće temeljne procese uređivati svojim internim nezakonitim aktima. Dosta je - poručio je Dodik. "Vladavina prava" je odavno

Pročitajte još

Ključne reči

Balkan, najnovije vesti »