Gašić razgovarao s budućim izaslanicima odbrane u inostranstvu

Beta pre 3 sata

 Ministar odbrane Bratislav Gašić razgovarao je danas sa oficirima Vojske Srbije (VS) koji će u narednom periodu preuzeti dužnost izaslanika odbrane pri ambasadama Srbije u Alžiru, Egiptu, Indiji, Indoneziji, Nemačkoj, Rumuniji i Velikoj Britaniji.

Gašić je budućim izaslanicima odbrane rekao da preuzimaju odgovornu i časnu dužnost koja zahteva visok nivo profesionalizma i posvećenosti, saopštilo je Ministarstvo odbrane.

"Uveren sam da će budući izaslanici odbrane, vođeni patriotizmom i odanošću svojoj zemlji, nepokolebljivo štititi interese Srbije i potvrđivati kredibilitet sistema odbrane u državama u kojima budu službovali", naveo je ministar.

(Beta, 24.06.2026)

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »