Gašić razgovarao s budućim izaslanicima odbrane u inostranstvu
Beta pre 3 sata

Ministar odbrane Bratislav Gašić razgovarao je danas sa oficirima Vojske Srbije (VS) koji će u narednom periodu preuzeti dužnost izaslanika odbrane pri ambasadama Srbije u Alžiru, Egiptu, Indiji, Indoneziji, Nemačkoj, Rumuniji i Velikoj Britaniji.
Gašić je budućim izaslanicima odbrane rekao da preuzimaju odgovornu i časnu dužnost koja zahteva visok nivo profesionalizma i posvećenosti, saopštilo je Ministarstvo odbrane.
"Uveren sam da će budući izaslanici odbrane, vođeni patriotizmom i odanošću svojoj zemlji, nepokolebljivo štititi interese Srbije i potvrđivati kredibilitet sistema odbrane u državama u kojima budu službovali", naveo je ministar.
(Beta, 24.06.2026)









