Gašić čestitao preuzimanje dužnosti budućim izaslanicima odbrane

RTV pre 2 sata  |  Tanjug
Gašić čestitao preuzimanje dužnosti budućim izaslanicima odbrane

BEOGRAD - Ministar odbrane Bratislav Gašić uputio je danas čestitke oficirima Vojske Srbije koji će u narednom periodu da preuzmu dužnost izaslanika odbrane Republike Srbije u Alžiru, Egiptu, Indiji, Indoneziji, Nemačkoj, Rumuniji i Ujedinjenom Kraljevstvu i istakao da preuzimaju odgovornu i časnu dužnost koja zahteva visok nivo profesionalizma i posvećenosti.

On je naglasio da će svojim radom predstavljati ne samo Ministarstvo odbrane i Vojsku Srbije, već i Republiku Srbiju u celini, doprinoseći jačanju međunarodne vojne saradnje i ugleda naše zemlje. Gašić je izrazio uverenje da će budući izaslanici odbrane, vođeni patriotizmom i odanošću svojoj zemlji, nepokolebljivo štititi interese Srbije i potvrđivati kredibilitet sistema odbrane u državama u kojima budu službovali, saopšteno je iz ministarstva odbrane. Sastanku su

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »