Macut posetio bolnicu "Čigota": Poslednji trenutak da se pomogne rekonstrukcija
Telegraf pre 11 sati | Telegraf.rs/Tanjug

Predsednik Vlade Republike Srbije prof. dr Đuro Macut posetio je danas Specijalnu bolnicu „Čigota“ na Zlatiboru, gde je sa rukovodstvom i predstavnicima nadležnih institucija analizirao aktuelnu situaciju i razgovarao o unapređenju rada ove zdravstvene ustanove i usluga koje pruža.
Premijer Macut je istakao da su ova pitanja od velikog značaja, imajući u vidu važnost "Čigote" za zdravlje građana ne samo u ovom delu Srbije, već za čitavu zemlju i region u oblastima endokrinologije, nuklearne medicine, kadiologike, pedijatrije, različitih vidova rehabilitacije, kao i prevencije gojaznosti i metaboličkih bolesti. Premijer je istakao da "Čigota" predstavlja jedan od stubova zdravstva u Zapadnoj Srbiji, ali i širem regionu, i istorijski











