Krah crnogorske veze u Beogradu na vodi: Pali sa kilogramom kokaina, policija im upala u štek stan!
Telegraf pre 2 sata | Telegraf.rs

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala Uprave kriminalističke policije, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su crnogorske državljane P.
L. (26) i M. L. (31) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Oni se sumnjiče da su u dužem vremenskom periodu, od za sada nepoznatih lica, nabavljali opojnu drogu kokain koju su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ove narkotike prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije. Policija ih je uhapsila u putničkom motornom vozilu u naselju Beograd na vodi i tom prilikom kod












