Gradonačelnik Kragujevca pešači do Beograda na stranački skup
Glas Šumadije pre 2 sata | Jovanka Nikolić

Gradonačelnik Kragujevca i član Predsedništva SNS Nikola Dašić započeo je danas pešački put od svog rodnog sela Dobrača do Beograda, gde planira da prisustvuje skupu koji će u subotu biti održan ispred Skupštine Srbije, piše iKragujevac, portal blizak Srpskoj naprednoj stranci u Kragujevcu.
Kako piše taj portal, prema planu, Dašić će tokom naredna četiri dana preći oko 110 kilometara. Ruta kojom će se kretati vodi preko Topole, Mladenovca i Vrčina, a dolazak u glavni grad očekuje se uoči centralnog okupljanja. Kako Glas Šumadije saznaje, Dašić trenutno koristi godišnji odmor, pa i do Beograda pešači u sopstvenoj režiji. Put putuje gradonačelnik kragujevački










