Srbija nemoćna protiv najbolje reprezentacije u Ligi nacija
Nova pre 8 sati

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je u još jednom meču Lige nacija, ovog puta od favorizovanog Japana u Orleanu sa 3:1 u setovima.
Rezultat po setovima bio je 25:17, 25:15, 22:25, 25:16. Srbija nije mogla da se nosi sa Japanom u prva dva seta, a onda je u trećem podigla nivo igre, kontrolisala dešavanja na terenu i dala sebi nadu da može do preokreta. Ipak, Japan je ponovo zaigrao dominantno i pokazao zašto je trenutno najbolji u Ligi nacija. U pobedničkom timu najbolji je bio Ran sa 22 poena, dok je Išikava upisao 12, a Nišida 10. Kod Srbije se istakao Veljko Mašulović sa 16 poena, dok je












