Zbog čega se dugo čeka na ugradnju klima uređaja? Oglasili se majstori, evo zašto im se posao često ne isplati
Mondo pre 5 sati | Mihajlo Sfera

Letnje vrućine ponovo su otvorile pitanje koje se svake godine ponavlja među građanima.
Jedan Hrvat na Reditu se pitao zašto se na ugradnju klima uređaja čeka mesec dana i zašto, uz tako veliku potražnju, jednostavno više nema kompanija koje bi obavile taj posao. "Na ugradnju klima uređaja se čeka oko mesec dana. Očekivao bih da se na tržištu pojavi 8.000 novih kompanija koje se bave ugradnjom klima uređaja. Kompanija zarađuje, kupac manje čeka. U čemu je caka?", pitao je autor objave. Odgovor koji je privukao najviše pažnje bio je onaj čoveka koji se










