Odbojkaši Srbije izgubili od Japana u Ligi nacija
Radio 021 pre 10 sati | 021.rs

Odbojkaši Srbije poraženi su danas u francuskom Orleanu od selekcije Japana sa 1:3, po setovima 17:25, 15:25, 25:22, 16:25, u utakmici prvog kola druge sedmice Lige nacija. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
Najefikasniji u selekciji Srbije bio je Veljko Mašulović sa 16 poena, dok je Lazar Marinović upisao 14 poena. U ekipi Japana bolji od ostalih je bio Ran Takahaši sa 22 poena, a kapiten Juki Išikava je zabeležio 12 poena. Srbiji je ovo drugi poraz u ovogodišnjoj Ligi nacija, dok je Japan zabeležio i petu pobedu u isto toliko mečeva. Japan se trenutno nalazi na prvom mestu Lige nacija sa 14 bodova, a Srbija je peta sa devet bodova. U sledećem kolu, Srbija u petak od












