Selektor Kolumbije pohvalio svoj tim: Mogli da postignemo više golova...

Kurir pre 1 sat
Selektor Kolumbije pohvalio svoj tim: Mogli da postignemo više golova...

Fudbaleri Kolumbije pobedili su ranije u Gvadalahari reprezentaciju DR Konga rezultatom 1:0 u drugom kolu grupe K na Mundijalu, a selektor Nestor Lorenco je izneo utiske posle trijumfa svog tima.

Lorenco je istakao da je njegov tim došao zasluženo do pobede. "Želim da zahvalim timu na njihovom trudu. Pratili su plan igre do poslednjeg detalja. Verovatno smo mogli da postignemo više golova, bilo je napeto do kraja, ali smo zasluženo pobedili.", rekao je Nestor, preneli su američki mediji. Fudbaleri Kolumbije se nalaze na prvom mestu na tabeli grupe K sa šest bodova i već su obezbedili plasman u šesnaestinu finala Mundijala. Portugal je drugi sa četiri, Kongo

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »