"Bio sam teško bolestan": Dino Merlin hteo da napusti muziku zbog zdravstvenih problema, progovorio o agoniji

Mondo pre 8 sati  |  Ana Živančević
"Bio sam teško bolestan": Dino Merlin hteo da napusti muziku zbog zdravstvenih problema, progovorio o agoniji

Čuveni kantautor Dino Merlin je samo jednom pričao o najtežem životnom periodu i teškoj depresiji sa kojom se suočio, a za koju je tada znalo svega nekoliko njegovih najbližih ljudi.

O ovome se javno nije znalo ništa, sve dok Dino Merlin lično nije odlučio da o tome progovori. Dino Merlin ne krije da se nerado seća mučnih momenata, kada je čak razmišljao da odustane od muzike i kada život za njega nije predstavljao apsolutno ništa. Uz podršku supruge Amele, sa kojom ima ćerku Naidu i sina Hamzu, uspeo je da prebrodi te teške trenutke, te je danas maksimalno posvećen porodici i poslu. Nakon što mu je 2024. godine pozlilo, zbog čega je završio u

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »