Haos! Gasi se Dinamo?! Klub se oglasio saopštenjem

Haos! Gasi se Dinamo?! Klub se oglasio saopštenjem

Dinamo Jug iz Vranja, koji je prošle sezone igrao u Prvoj ligi Srbije i koji je trebalo da i u predstojećoj nastupa u drugom rangu srpskog fudbala, izneo je saopštenje čitave uprave koja je odlučila da ode, a klub se nalazi pred gašenjem.

Photo: A2824 Franz-Peter Tschauner / DPA / Profimedia Saopštenje Upravnog odbora prenosimo u celosti: - Kompletan Upravni odbor FK „Dinamo JUG” podnosi neopozivu ostavku! Upravni odbor Fudbalskog kluba „Dinamo JUG” iz Vranja, člana Prve lige Srbije, obaveštava sportsku i širu javnost da podnosi neopozivu ostavku na vršenje svih funkcija u klubu.S obzirom na to da je FK „Dinamo JUG” klub čiji je osnivač Grad Vranje, ovim činom aktuelni Upravni odbor vraća

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »