Sezona kupanja na Vučjanki otvorena danas
Jugmedia pre 10 sati | JuGmedia

Sezona na kupalištu Vučjanka zvanično je otvorena danas a svakodnevno će dežurati spasilačka služba u periodu od 10 do 18 časova, kako bi svim kupačima pružila neophodnu pomoć i obezbedila siguran boravak na vodi.
Zvaničnom otvaranju kupališne sezone prisustovali su predstavnici lokalne samouprave a u ime grada obratila se zamenica gradonačelnika Lidija Dimitrijević i tom prilikom istakla da Vučjanka nije samo kupalište već mesto odmora, rekreacije, sporta, druženja i susreta sa prirodom. Foto: Grad Leskovac “Ona je deo identiteta našeg kraja i jedan od najznačajnijih turističkih potencijala Grada Leskovca”, kazala je Dimitrijevićeva. U ime stanovnika Vučja prisutnima se









