Predstavnici Grada Novog Pazara učestvovali na panel diskusiji povodom Dana državnih službenika
RTV Novi Pazar pre 10 sati

U okviru obeležavanja Međunarodnog dana državnih službenika, u Evropskoj kući u Beogradu održana je panel diskusija na kojoj su predstavljeni dosadašnji rezultati i budući koraci u reformi javne uprave.
Kroz panele „Državni službenici kao nosioci reforme – šta smo do sada uradili i kako dalje?“ i „Šampioni javne uprave – ljudi koji menjaju sistem“, učesnici su razgovarali o unapređenju kvaliteta usluga, digitalizaciji, pojednostavljenju administrativnih procedura i jačanju kapaciteta zaposlenih u javnoj upravi. Na skupu su učestvovali predstavnici lokalnih samouprava, državni službenici i dobitnici priznanja za izuzetne rezultate u radu javne uprave. Istaknuta je






