Nevreme napravilo haos u Podgorici: Grad tukao kao lud, ulice pod vodom, vetar čupao drveće
Mondo pre 6 sati | Tamara Birešić

Jako olujno nevreme praćeno jakom grmljavinom, vetrom i krupnim gradom pogodilo je tokom popodnevnih sati centralni deo Crne Gore, a najkritičnije je bilo u Podgorici. "Tokom dana temperatura je bila preko 35 stepeni, bez ijednog oblaka.
Potopm se smračilo i krenuo je da sipa kao iz kabla. Ogromna količina kiše pala je u kratkom roku, usled čega su mnoge ulice i saobraćajnice završile pod vodom. Grad je padao veličine lešnika i jako intezivno, pričinjena je veća šteta na pojedinim vozilima, kaže za RINU Aleksandra iz Podgorice. Jak vetar na pojedinim mestima čupao je drveće, a na ulazu u park Tološka šuma stablo je palo u neposredu blizinu automobila i samo pukom srećom izbegnuta je tragedija.








