Aktivisti privedeni u aprilu pušteni iz kućnog pritvora
Radio 021 pre 6 sati | 021.rs

Zborovi građana Novog Sada objavili su danas da su aktivisti Posmatračke misije "Budni do kraja" Nikola Ć. i Dimitrije S. od danas na slobodi jer je Viši sud u Novom Sadu prihvatio žalbe njihovih branilaca. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
Kako su naveli, obojica su puštena iz kućnog pritvora i braniće se sa slobode. Ta dvojica aktivista su bila uhapšena jer su bili osumnjičeni da su crvenom farbom poprskali ulazna vrata stana u kojem živi direktor Pokrajinskog fonda za penzijsko i invalidsko osiguranje i da su uljem polili njegov automobil. Nikola i Dimitrije su privedeni 6. aprila uveče pošto im je policija pretresla stanove, a pritvor im je određen posle saslušanja 8. aprila i od 30. aprila su








