Aktivisti Zborova NS posle dva meseca pušteni da se brane sa slobode

Moj Novi Sad pre 1 sat
Aktivisti Zborova NS posle dva meseca pušteni da se brane sa slobode

Zborovi građana Novog Sada saopštili su da su aktivisti Nikola Ć. i Dimitrije S. od danas na slobodi.

Kako su naveli u objavi na društvenim mrežama, Viši sud u Novom Sadu usvojio je žalbe njihovih branilaca i Nikola i Dimitrije su pušteni iz kućnog pritvora, te će se dalje braniti sa slobode. Објава коју дели Zborovi Novog Sada (@zborovinovisad) Podsetimo, članovima Zborova Nikoli i Dimitriju najpre je određen zatvorski, a potom i u kućni pritvor jer su, navodno, crvenom farbom isprskali ulazna vrata stana u kojem živi direktor Pokrajinskog PIO fonda Milan Šućak sa

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »