Anđela se obratila Gastozu: DŽABE ČUPAM, IZVLAČIM A ON NAVIKAO NA SMRAD!

Svet & Skandal pre 7 sati
Anđela se obratila Gastozu: DŽABE ČUPAM, IZVLAČIM A ON NAVIKAO NA SMRAD!

Bivša učesnica rijalitija „Elita“, Anđela Đuričić, novom objavom na svom Instagram profilu zapalila je društvene mreže i podigla ogromnu prašinu.

Naime, kontroverzna Crnogorka podijelila je brutalnu poruku koju su njeni mnogobrojni pratioci odmah protumačili kao direktnu prozivku na račun njenog bivšeg dečka, iako ga u tekstu nije direktno imenovala. Poznato je da su Anđela Đuričić i Nenad Marinković Gastoz nakon završetka osme sezone pomenutog rijalitija punili novinske stupce svojom turbulentnom romansom. Posljednjih mjeseci su u više navrata pokušavali da spase vezu, međutim, po svemu sudeći, u tome nisu

Pročitajte još

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »