"Dobila sam opekotine trećeg stepena": Naša pevačica je doživela ozbiljan peh na snimanju spota
Nova pre 6 sati

Pevačica Lena Čolak prisetila se neprijatnog iskustva koje je doživela tokom snimanja spota za pesmu „Majko“.
Kako je ispričala, zbog zahtevne scene nije odmah primetila da je zadobila ozbiljne povrede. Govoreći o događaju, Lena je otkrila da je tokom snimanja bila izložena veoma niskim temperaturama, što je dovelo do toga da ne oseti trenutak kada je došlo do povrede. "Ja sam za spot 'Majko' dobila opekotine trećeg stepena, zato što sam se toliko smrzla zbog jedne scene koju smo snimali, da sam čak klečala na suvom ledu i da uopšte nisam osetila da meni to gori kožu. I









