"Čulo se nešto kao petarda": Vlasnik kafića o drami na Zvezdari

Telegraf pre 1 sat  |  Telegraf.rs
"Čulo se nešto kao petarda": Vlasnik kafića o drami na Zvezdari

U blizini Bulevara kralja Aleksandra danas se oko 16 časova odigrala drama kada su se, prema nezvaničnim informacijama, u blizini jednog ugostiteljskog objekta začuli zvuci nalik ispaljivanju hitaca.

U ovom incidentu na sreću nema povređenih. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) izašli su na lice mesta, ali tokom uviđaja nisu pronašli čaure. Takođe, pojedini očevici navode da je zvuk zapravo bio sličan petardama. Prema prvim informacijama je napadač navodno uleteo u kafić. međutim, vlasnik je za Telegraf demantovao da se bilo kakva pucnjava dogodila u samom kafiću. Prema njegovim rečima, snažan prasak se zapravo čuo negde u blizini objekta, a ne u

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »