Angelina Topić blistala u Hrvatskoj, zauzela drugo mesto na čuvenom mitingu i okitila se srebrom

Telegraf pre 24 sata  |  Telegraf.rs
Angelina Topić blistala u Hrvatskoj, zauzela drugo mesto na čuvenom mitingu i okitila se srebrom

Srpska atletičarka Angelina Topić zauzela je drugo mesto na Memorijalu "Boris Hanžeković" u Zagrebu, čuvenom mitingu koji se održava po 76. put.

Ona je sa preskočenih 1.95 ostavila deo konkurencije iza i upisala novi podijum u letnjoj sezoni. Nakon što je zauzela treće mesto na Dijamantskoj ligi u Rabatu, odnosno drugo u nadmetanju u Atini, sada se popela opet na drugo mesto. Angelina je iz trećeg pokušaja preskočila pomenutu visinu. Angelina je takmičenje započela na 1,85 m, a zatim je iz prvog pokušaja uspešno savladala visine od 1.90 i 1.93 . Visinu od 1,95 preskočila je iz drugog pokušaja. Bila je jako

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »