Horor scena na srpskoj tvrđavi: Velika grana pala među posetioce, deca bila u blizini
Telegraf pre 1 sat | Telegraf.rs/ Niške vesti

Samo pukom srećom izbegnuta je tragedija u Niškoj tvrđavi nakon što se danas oko 19 časova odlomila velika grana drveta na samom ulazu u jednom od najprometnijih mesta koje svakodnevno posećuju brojni građani, među njima i veliki broj dece.
Incident se dogodio u blizini klupa i dečijeg vozića, u trenutku kada je Tvrđava bila puna posetilaca koji su uživali u prijatnoj letnjoj večeri. Nišlijka Elena Radojković ispričala je za Niške Vesti da je sa drugaricom sedela upravo na klupi ispod drveta sa kojeg se odlomila velika grana. "Prvo smo čule pucketanje. Odmah nakon toga se odlomio veliki deo drveta. Srećom, ustale smo sa klupe neposredno pre nego što je grana pala", rekla je Radojković. Prema njenim












